• טלפון: 072-2121333וובסטף ישראל נוסדה בשנת 2000 ופועלת בתחום שירותים, פתרונות ותשתיות אינטרנט.
החברה הוקמה במטרה לספק את הצורך ההולך וגדל לפתרונות אינטרנט בקרב חברות ועסקים בישראל​.
וובסטף עוסקת ומתמחה במתן פתרונות פרסום, תשתית ותדמית לעסקים וחברות בסביבת האינטרנט בישראל ובמדינות נוספות בעולם. ​
החברה מספקת ללקוחותיה את כל מכלול השירותים והתשתית הנחוצים לקיום בסביבת האינטרנט, עובדה המהווה יתרון וערך מוסף ללקוחות החברה אשר אינם נדרשים לחפש פתרונות משלימים או נוספים במקומות אחרים!
בוובסטף ניתן לקבל את כל השירותים הנדרשים לך ע"מ לפעול ולהתקיים בסביבת האינטרנט ובעידן הוירטואליזציה​.
וובסטף מפעילה מספר חוות שרתים בארץ ובעולם (data centers), במרכזים אלה מופעלות ומאוחסנות תשתיות ה IT של החברה. לחברה כיום בסיס לקוחות רחב ​המורכב מחברות בתחומים מגוונים בארץ (ישראל) ובחו"ל (ארה"ב, אירופה, אסיה).

החברה בבעלות פרטית.
 
 

בין השירותים אותם מספקת החברה

השכרת שרתים ייעודיים (Dedicated), אחסון שרתים (Collocation), שרתים וירטואליים (VPS), אחסון אתרים, פרסום באינטרנט, עיצוב ותכנון אתרי אינטרנט, אתרים תדמיתיים, אתרי מסחר אלקטרוני (חנויות וקניונים), רישום וחידוש שמות מתחם בכל הסיומות, תחזוקה שוטפת של אתרים ומערכות קיימות, ועוד...
 
 

על אופי העבודה

בוובסטף דוגלים בהתאמת כל פתרון פשוט או מורכב לצרכיו של הלקוח. בין אם ללקוח נחוץ אחסון אתר בלבד ובין אם מדובר בהקמת חנות מאובטחת באינטרנט, אחסונה על גבי מערך שרתים, וקידום ופרסום שלה עבור הלקוח. וובסטף תלווה ותתמוך בפרוייקט האינטרנט שלך לכל אורך הדרך, החל בבחירה ורישום של שם מתחם התואם את מטרותיך, אפיון ותכנון האתר תוך התאמה לצרכיך הבלעדיים, בנייתו והקמתו, אחסונו בשרתי האינטרנט, קידום ופרסום של האתר שלך, וכלה בתמיכה ובתחזוקה שוטפת של האתר או השרת שלך.
 
 

החזון

להיות אחת מ 5 החברות המובילות בישראל בתחום פתרונות ותשתיות אינטרנט לעסקים.
 

לקבלת מידע נוסף אנא התקשר עמנו.