• טלפון: 072-2121333חנות באינטרנט - WEBSTUFF store

כמה מוצרים אפשר להכניס ולהציג בחנות?

מספר המוצרים המכסימלי אינו מוגבל בגירסאת החנות המלאה ברכישה או בהשכרה של החנות. במסלולי השכרה בגירסאות שונות של החנות (לא בגירסא המלאה), ישנן הגבלות שונות בנוגע לכמות המוצרים המכסימלית בחנות. צור איתנו קשר לקבלת מספרים מדוייקים.

כמה מחלקות (קטגוריות) ותתי מחלקות ניתן להגדיר בחנות שלי?

ללא הגבלה! באפשרותך להגדיר כל מספר של מחלקות ותתי מחלקות בחנות. וובסטף איננה מגבילה אותך במספר המחלקות שבחנות. כמו כן באפשרותך להגדיר מחלקה ראשית -> תת מחלקה מסדר I -> תת מחלקה מסדר II -> תת מחלקה מסדר III ... גם עץ המחלקות הינו ללא הגבלה! באפשרותך להגדיר עץ מחלקות עם תתי מחלקות במספר בלתי מוגבל של רמות!

איך אני מזין ומציג את המוצרים שלי בחנות?

הזנת המוצרים אל החנות נעשית באמצעות ממשק ניהול ידידותי ופשוט להפעלה הנקרא WSManager, אין צורך בידע מוקדם על מנת לתפעל את ממשק הניהול של החנות.

מי מטפל ואיך מתבצע הניהול השוטף של החנות באינטרנט שלי?

לצורך ניהול שוטף של החנות וובסטף מתקינה עבורך ממשק ניהול מתקדם (WSManager) שיאפשר לך שליטה מלאה ומוחלטת בכל ההיבטים והתחומים בחנות שלך! באמצעות ממשק הניהול ביכולתך להוסיף, לעדכן ולהסיר מוצרים בחנות, להוסיף, לעדכן ולהסיר מחלקות ותתי מחלקות בחנות, להגדיר מבצעים והנחות לכל מוצר בחנות, להגדיר מוצרים נילווים לכל מוצר, לנהל מלאי בחנות, להפיק דוחות מכירותמוצריםמלאים ועוד אפשרויות יעילות ורבות...

האם הקניה ב WEBSTUFF store בטוחה?

כן. חנות וובסטף ניתנת להפעלה עם מנגנון לסליקת כרטיסי אשראי, החנות מאובטחת בפרוטוקול SSL המבטיח את פרטיות הלקוחות בחנות ואת הביטחון כי פרטי כרטיס האשראי שלהם לא יגיעו לידיים לא נכונות.

מה אם אני צריך רק קטלוג מוצרים, בלי חנות?

ניתן להפעיל את מערכת חנות וובסטף כקטלוג מוצרים ללא יכולת הזמנה ואו ביצוע תשלום. בכך למעשה אתה מקבל קטלוג מוצרים בו הינך מציג את מוצריך ואו שירותיך. קטלוג מוצרים רלוונטי למי שאינו מעוניין לבצע מכירה באינטרנט אלא רק לחשוף ולהציג את המוצרים ללקוחותיו, כמו כן מקובל בקרב מוכרי שירותים שונים (להבדיל ממוצרים להם יש מחיר קבוע וידוע מראש).

איפה אפשר לראות דוגמאות לחנויות וובסטף (WEBSTUFF store) שכבר פעילות ברשת?

ראה לינקים לחנויות וובסטף פעילות ברשת בדף זה.

למה כדאי לי להקים חנות באינטרנט באמצעות וובסטף?

וובסטף מעמידה לרשותך את הנסיון העשיר שנצבר במהלך שנים של עבודה בתחום האינטרנט ובתחום המסחר האלקטרוני. לוובסטף מערכת למסחר אלקטרוני (WEBSTUFF store) אשר פותחה והופעלה כבר בהצלחה בעשרות אתרי מכירות, המערכת הוכחה כיעילה מאד ונוחה לתפעול בקרב לקוחותינו. למידע נוסף אודות WEBSTUFF store ולצפייה בחנויות וובסטף הפעילות כבר ברשת, לחץ כאן.

בסיסי נתונים ושרתי MS SQL

האם ניתן לאחסן בסיס נתונים MS SQL בוובסטף כאשר האתר עצמו מאוחסן במקום אחר ?

כן בהחלט,ניתן לאחסן את בסיס הנתונים MS SQL ואת האתר עצמו בשני שרתים ואו ספקי אחסון שונים. עם זאת רצוי ומומלץ לאחסן את שניהם אצל אותו ספק שכן ישנו יתרון לאחסון בשני שרתים הסמוכים (ברמת הרשת) האחד לשני או לסירוגין באותו השרת פיזית.

האם ניתן להתשמש ב Enterprise Manager להתחברות וניהול בסיס הנתונים שלי ב MS SQL ?

כן בהחלט,וובסטף מאפשרת ללקוחות המעוניינים בכך להתחבר ולנהל מרחוק את בסיס הנתונים שלהם MS SQL באמצעות כלי ה Enterprise Manager.

מפתחות הצפנה ב SSL

האם ניתן להשתמש במפתח SSL שהונפק בוובסטף לאבטחת אתר אשר מאוחסן במקום אחר ?

כן,אם רכשת מפתח SSL ייעודי, באפשרותך להתקינו על השרת בו הינך מאחסן את האתר שלך ובכך לאבטח את השרתאתר שלך שמאוחסן למעשה במקום אחר ולא בוובסטף.אם רכשת מפתח SSL שיתופי, תוגדר לך תיקייה בשרת המאובטח של וובסטף אשר יעבוד בשיתוף פעולה עם השרת בו מאוחסן האתר שלך.

מה ההבדל בין SSL ייעודי לבין SSL שיתופי?

SSL ייעודי הוא רשיוןחותם אבטחה אשר נרכש ונרשם על השם והכתובת הייחודית של האתר שלך (לדוגמא www.web.org.il), כאשר אתה עושה שימוש בחותם ייעודי שכזה, חותם האבטחה שבאמצעותו האתר מאובטח יוצג כשייך ומונפק עבור האתר שלך.SSL שיתופי הינו רשיוןחותם אבטחה אשר נרכש ונרשם על שמה של וובסטף (לדוגמא www.ssl.org.il) ומשמש לאבטחת כמה אתרים.אין הבדל בין 2 השיטות ברמת האבטחה המסופקת לאתר, מידת האבטחה הינה זהה לחלוטין!

למה אני צריך לאבטח בפרוטוקול SSL את האתר שלי?

אבטחת האתר והעברת הנתונים בו נדרשת בכל מצב בו ברצונך להעביר נתונים כלשהם (כולל המידע המוצג באתר) באופן שימנע חשיפתם וקבלתם ע''י מישהו שאיננו אמור לקבלם.אבטחת SSL תותקן באתרים בהם ישנו לדוגמא טופס רישום בו מקבלים פרטים אישיים מהגולש, טופס קבלת פרטי כרטיס אשראי לביצוע תשלומים (במקרה כזה מחוייב ב SSL ע''י חברות האשראי) או כל מידע אשר אין עניין שיחשף לצד שלישי.

איך עובד SSL ?

פרוטוקול SSL פועל בדרך של הצפנת הנתונים באמצעות מפתח ייחודי המותקן בשרת של וובסטף, המחשב של הגולש הוא היחיד שיכול לתרגם את הקוד המוצפן באמצעות מפתח ייחודי תואם שניתן לו. מישהו אחר אשר 'מאזין' ברשת אינו יכול לפענח את הקוד שהתקבל ללא המפתח האמור וללא נתונים נוספים אשר אינם בידו (כמו הכתובת הייחודית של הגולש שלנו), ע''י כך משיגים ביטחון מלא כי הנתונים שהעברנו מהאתר לגולש ובחזרה מאובטחים ואינם נחשפים לגורם שלישי.כיום מקובל לעבוד עם מפתחות הצפנה באורך של 128 ביטים אשר מספקים הגנה יותר ממספקת בעבור 99% מהאתרים המאובטחים ברשת.

שמות מתחם (דומיין)

רשמתי שם מתחם(דומיין) בוובסטף, איך אני אדע מתי מגיע מועד חידוש שם המתחם שלי ?

כחודש ימים לפני מועד פקיעת תוקפו של שם המתחם שלך, אתה תקבל הודעה מוובסטף המתריעה על מועד הפקיעה הקרב ובא ועל הצורך לבצע חידוש של השם.

האם ישנו יתרון לרישום שמות מתחם לתקופות ארוכות (נניח 5 שנים) ע''פ רישום לתקופות קצרות ?

בהחלט כן!הסיבה ליתרון נעוצה בעובדה שמנועי חיפוש כמו גוגל מבצעים בדיקה של שם המתחם ובהתאם למועדי הפקיעה מדרגים את מדד 'הרצינות' של האתר.במילים אחרות ככל שמועד הפקיעה של השם רחוק יותר כך האתר מקבל ציון גבוה יותר, וכך למעשה יוצג האתר במיקום גבוה יותר בתוצאות חיפוש של מנוע החיפוש.

מה זה שם מתחם (דומיין) ולמה זה טוב ?

שם מתחם הוא כתובת אינטרנט עצמאית (לדוגמא www.WEBSTUFF.co.il) אשר באפשרותך לרשום על שמך לתקופת זמן קצובה (שנה, שנתיים, 10 שנים וכו'), בתום התקופה יהיה עליך לבצע חידוש של השם. במידה ולא יחודש השם יפוג תוקפו והוא יהיה זמין לרישום ע''י כל דורש.הרישום והחידוש של שם מתחם כרוכים בתשלום, לפירוט מחירי הרישום והחידוש, לחץ כאן.

אחסון אתרים

מהי כתובת שרתי ה DNS של וובסטף ?

וובסטף מחזיקה מערך שרתים המשמשים לאחסון אתרים, כמו כן ישנם מספר שרתי DNS, אי לכך אין הגדרת DNS אחידה וקבועה.לקבלת הגדרות ה DNS עבור האתר שלך אנא פנה אל מח' התמיכה הטכנית בכתובת support@WEBSTUFF.co.il בציון שם המתחם (דומיין) שלך.

האם יש תמיכה ב ASP.NET ?

כן בהחלט, בכל החבילות מרמה SMALL ומעלה יש תמיכה ב ASP.NET

האם יש תמיכה ואפשרות לניהול בסיסי נתונים MySQL ?

כן,כל חבילות האחסון מרמה SMALL ומעלה תומכות בבסיסי נתונים מסוג MySQL, בוובסטף ישנו שרת MySQL ייעודי עבור לקוחות האחסון של החברה. ניהול בסיס הנתונים MySQL שלך נעשה על ידך באמצעות כלי ה phpMyADMIN.

האם ישנם שירותי גיבוי עבור האתר שלי ?

וובסטף מבצעת גיבוי יומי לכל האתרים המאוחסנים באמצעות רובוט גיבויים משוכלל.במידה ותזדקק לשחזור מגיבוי של האתר, בסיס הנתונים או חלקים מהם, וובסטף תבצע שחזור של הקבצים הנדרשים עבורך.הערה: שרות השחזור כרוך בתשלום למעט מקרה של אבדן מידע כתוצאה מכשל בשירות.

איפה ניתן לראות פירוט טכני בנוגע למאפייני חבילות האחסון של וובסטף ?

ניתן לראות רשימה מלאה של כל התכונות והמאפיינים הטכניים של כל חבילות האחסון המוצעות על ידי וובסטף בדף זה.

האם ניתן לשנות (upgrade / downgrade) את חבילת האחסון לאחר שכבר רכשתי חבילה ?

בהחלט כן.ניתן בכל שלב לשדרג מעלה או מטה (upgrade or downgrade) את חבילת האחסון שלך.החשבון שלך בוובסטף יחוייב או יזוכה בהתאם.

מהו נתון הזמינות (uptime) הממוצע ברשת ובשרתי וובסטף ?

על פי נתונים מצטברים במערכות הניטור והבקרה של וובסטף, נתון הזמינות הממוצע עומד על 99.986% ,אנו בוובסטף מתחייבים לזמינות של 99.95% בכל חבילות האחסון שלנו!

האם ניתן להתנסות בשירותי האחסון לפני שרוכשים חבילת אחסון ?

כן !וובסטף מאפשרת לכל לקוח עד 30 ימי נסיון בהם ביכולתו להתרשם ולבחון את השירות והתאמתו לצרכיו.לקוח שיחליט בתוך 30 ימים כי אינו מרוצה או שאינו מעוניין בקבלת השירות - כספו יוחזר לו במלואו !

אחסון שרתים Collocation

באיזו מהירות יחובר השרת שלי לשדרת האינטרנט ?

וובסטף מספקת לכל שרת המאוחסן בחווה קו מהיר במהירות של 10MBps סימטרי.ישנה אפשרות להגדיל את החיבור עד ל 1GBps, התקשר עם מחלקת מכירות שלנו על מנת לקבל הצעת מחיר לחיבור מוגדל בהתאם לצרכים שלך.

כמה כתובות IP מוקצות לכל שרת שמאוחסן בחווה של וובסטף ?

וובסטף מקצה כברירת מחדל לכל שרת 5 כתובות IP קבועות.ניתן לקבל יותר כתובות לכל שרת בתוספת תשלום.

האם ישנן מגבלות תעבורה כלשהן ?

לא,באפשרותך לצרוך ולהעביר כל נפח תעבורה שחיבור השרת שלך מאפשר!

האם עלי לדאוג לטכנאי שיבצע את התקנת השרת בחוות השרתים של וובסטף?

לא,טכנאי וובסטף יבצע את ההתקנה והפעלת השרת הראשונית עבורך. השירות ניתן ללא עלות כחלק משירות אחסון השרתים Collocation.

היכן מאחסנים את השרת שלי בשירות אחסון שרתים Collocation ?

השרת שלך יאוחסן בחוות השרתים של וובסטף הממוקמת בתוך חוות השרתים של אינטרנט זהב בפתח תקווה.החווה הינה מתקדמת וחדישה ביותר, עם אספקת חשמל משני מקורות שונים, גיבוי UPS-ים וגנרטור חירום, מערכות מיזוג כפולות, שמירה על סטריליות ומניעת אבק, שמירה ואבטחה מאוישת 24 שעות ביממה, חדר בקרה מאויש מנטר את החווה 24 שעות ביממה.

איזה סוגי שרתים אני יכול לאחסן בוובסטף ?

באפשרותך לאחסן בוובסטף כל שרת מכל סוג! כל עוד השרת מורכב במארז תקני.השרת שלך יכול להכיל כל חומרה שהיא ללא הגבלה (מעבד כפול, מספר HD וכדומה) וכן להתבסס על כל מערכת הפעלה (חלונות, לינוקס, FreeBSD וכדומה).מארזים תקניים הם Rack Mount בגודל 1U, 2U, 4U ומארז מסוג TOWER.

שרתים ייעודיים (Dedicated servers)

האם ניתן לקבל כתובות IP נוספות מעבר למספר הכתובות שמוקצות לשרת ?

כן בהחלט,ניתן לקבל כתובות נוספות בתוספת תשלום.

האם ניתן להגדיל את מהירות החיבור של השרת לרשת ?

כן בהחלט,ניתן להגדיל את מהירות החיבור של השרת לרשת בתוספת תשלום.

האם יש באפשרותי להזמין שרת בתצורה ייחודית המתאימה לצרכי ?

כן בהחלט,באפשרותך לשלוח אלינו את האפיון המדויק של השרת הנחוץ לך ואנו נכין עבורך הצעת מחיר המותאמת אישית עבורך בהתאם לצרכים הייחודיים שלך!

האם ניתן לשדרג ולהוסיף מרכיבים לשרת הייעודי שלי לאחר שהוא כבר פועל ?

כן ניתן.בכל עת ניתן להזמין שדרוג ואו הוספה של מרכיבים חדשים בשרת הייעודי שלך (מעבד נוסף, כונן HD נוסף, זיכרון RAM, הכל בהתאם למגבלות החומרה),התשלום החודשי שלך יתעדכן בהתאם לשינויים שידרשו בשרת.

האם ניתן לקבל הנחה במחיר שרת ייעודי ?

וובסטף מפעילה תכנית הנחות המכונה ''הלקוח המתמיד'', במסגרת התכנית תקבל הנחה קבועה! של 10% על מחיר השרת הייעודי שלך,ההנחה תכנס לתוקף החל מהחודש ה 13 שלך כלקוח.

אילו תצורות חומרה אפשריות בהשכרת שרת ייעודי ?

באפשרותך לבחור מבין כמה תצורות בסיסיות C1, P41, P42, X1, לקבלת מפרט והצעת מחיר לתצורות אלה אנא התקשר עם מחלקת המכירות שלנו.כמו כן במידה ואף אחת מהתצורות המוצעות אינה תואמת את צרכיך, תוכל לשלוח אלינו אפיון של השרת הנחוץ לך ותקבל הצעת מחיר המותאמת לשרת הייעודי שלך!

אילו יתרונות יש להשכרת שרת ייעודי בוובסטף ?

וובסטף מספקת לכל שרת ייעודי בחווה שלה חיבור במהירות 10MBps סימטרי לשדרת האינטרנט, 2 כתובות IP ייעודיות לשרת, תעבורת נתונים בלתי מוגבלת!שירותי ניטור ובקרה לשרת 24 שעות ביממה, אופציה לשדרוג והעצמת השרת שלך בהתאם לגידול ולצרכי העסק שלך!שירותי גיבוי באמצעות שרת גיבויים (בתוספת תשלום), אפשרות להגדלת מהירות החיבור ומספר כתובות ה IP לשרת.מעבר לכך מפעילה וובסטף תכנית הנחות ''ללקוח המתמיד'' במסגרתה תקבל 10% הנחה קבועה! מהחודש ה 13 ואילך.