• טלפון: 072-2121333

 • עיצוב אתרים
  עיצוב אתרים

  עיצוב אתרים מקצועי בוובסטף

  כרטיס הביקור של העסק שלך באינטרנט
  • עיצוב מתקדם ומותאם טכנולוגית לדרישות התאימות וההתקנים המודרניים
  • שמירה על קו עיצובי אחיד ומכוון מטרה לקהל היעד
  • צוות עיצוב מיומן ובעל ניסיון רב בתכנון ועיצוב אתרים מתקדמים
  • שיתוף מלא של הלקוח בכל שלבי העיצוב עד לשביעות רצון מלאהעיצוב אתרים

הניסיון הטכני והיצירתיות שלנו בוובסטף ישראל, יתנו פתרון מושלם לאתר שלך. עיצוב אתרים ברמה מתקדמת ובטכנולוגיות חדשות המתאימות לתקני האינטרנט החדשים. לא רק שעיצוב האתר יראה עכשווי ובעל שיק אלא גם יותאם באופן מיטבי לקידום האתר שלך בתוצאות החיפוש. 
 
יצירת קו עיצובי

צוות העיצוב יצור לך קו עיצובי שיתאים לדרישות האתר שלך ויציג אתר מתקדם ומותאם לדרישות ההתקנים העכשוויים.
 

טכנולוגיות מתקדמות

עיצוב האתר יותאם כבר מראשיתו לעבודה בטכנולוגיות העדכניות והמתקדמות באינטרנט, כגון HTML5, CSS3 ועוד.
 

עיצוב מותאם אישית

וובסטף ישראל מספקים מענה לדרישות הלקוח ע"י עיצוב אתר המותאם אישית ופרטנית לעסק שלך. כחלופה, ניתן לבחור ממאות תבניות עיצוב מוכנות.
 

קידום האתר

התאמת עיצוב האתר באופן הנדרש והמיטיבי ביותר לשם קידומו. צוות העיצוב יוצר תוכנית עבודה כבר מתחילת הבניה לשם השגת מטרה זו מבלי לפגוע ברמת העיצובית הגבוהה של המוצר המוגמר.
 
טיפים לעיצוב נכון

קו עיצובי אחיד

שמרו על קו עיצוב אחיד. לא יותר משלושה צבעים, שיהוו את הבסיס לגווני האתר. השתמשו באלמנטים שגודלם יכול להשתנות באופן יחסי, בכדי שיתאימו לפלטפרומות מגוונות. מאוד חשוב לא להסס לפנות למומחים מקצועיים שיוכלו להוות יד מכוונת. זכרו! עיצוב האתר מהווה את 'כרטיס הביקור' של העסק שלכם באינטרנט.

תכנון וחשיבה מראש

מבנה האתר מהווה נדבך חשוב ויסודי מאוד בבניית האתר. השקיעו מחשבה ותכנון לפני תחילת העיצוב. אופן כזה של עבודה יכול להיות הבדל בין 3 שעות עבודה ל-30. השתדלו לחשוב קדימה ולאפיין את האתר מבחינת קהל יעד, פלטפורמות שכיחות וכמובן מהי מטרתו העיקרית האתר, בכדי לעצב ממשק נוח שימשוך ואף ישאיר גולשים לזמן מירבי באתרכם. 
תהליך העבודה בעיצוב אתר

ראשית, אנו לומדים היטב את מהות העסק 'והרוח העיצובית' שנושבת ממנו. אנו ניצור סקיצה ראשונית וננסה להתאימה כמה שיותר לדרישות הלקוח מבחינת עיצובית ואישית, תוך כדי קבלת פידבקים במהלך העבודה השוטפת ושמירה על סטנדרטים גבוהים של עיצוב מתקדם ועכשווי.  • על צוות העיצוב

  צוות העיצוב בוובסטף ישראל, הינו צוות מיומן בעל ניסיון של שנים רבות ביצירת קו עיצובי ייחודי לעסק ועיצוב האתר. אנו נותנים מענה על דרישות צרכי השיווק המגוונים בשוק, כולל השוק הדיגיטלי באמצעות טכנולוגיות עדכניות ורעיונות רעננים.

 • התאמת האתר להתקנים מודרנים

  היום, כשגוגל נותנים משקל רב מאוד בתוצאות החיפוש להתאמת האתר להתקנים מודרניים, כגון סמארטפונים, טאבלטים ופאבלטים, כבר אין אופציה להשאר מאחור. אנו בוובסטף נותנים מענה מושלם בנושא, וכבר בתחילת עיצוב האתר, אנו מתאימים אותו באופן מיטבי להתקנים המודרניים הקיימים בשוק. 

 • ליווי והתאמה מקסימלית לדרישות הלקוח

  אנו בוובסטף ישראל, נעשה את מירב המאמצים להתאים את עיצוב האתר לטעם העיצובי האישי של הלקוח, תוך כדי יצירת אפיק הדברות פעיל לשם קבלת פידבקים, עד לאישור העיצוב באופן סופי לדרישות הלקוח וטעמו העיצובי ולשביעות רצונו המלאה.

אנחנו נלשין עליך לכל העולם! SEO קידום האתר שלך

אנחנו נלשין עליך לכל העולם! SEO קידום האתר שלך


הצטרף עכשיו לאלפי לקוחות מרוצים!