• טלפון: 072-2121333

 • תחזוקת שרתים ורשתות
  תחזוקת שרתים ורשתות

  תחזוקת שרתים ורשתות

  הרשת שלך בידיים בטוחות
  • ניסיון עתיר שנים
  • שרות ותמיכה מקצועיים
  • עלות נמוכה
  • פתרון בעיות מהירתחזוקת שרתים ורשתות

חברת WEBSTUFF ישראל, מעמידה את כל ניסיונה רב השנים בכדי לתת לכם שירות תחזוקה מתקדם ומקצועי, תוך כדי התאמת תוכנית העבודה באופן מיטבי לחברה שלכם.
 
ניהול שרתים

ניהול שרתים מקצועי ע"י מומחים עם ניסיון רב, המאפשר 'שקט תעשייתי' להתפנות למה שחשוב באמת - ניהול החברה.

תחזוק שרתים

בחברת WEBSTUFF תקבלו את הטיפול המהיר ובעלות הנמוכה ביותר האפשרית בכל בעית חומרה.
 

ניסיון מקצועי

את הנסיון והמקצועיות של יותר מעשור בטיפול בחוות שרתים גדולות ומורכבות, החברה שלכם תקבל את הטיפול המותאם והנכון ביותר תוך חסכון משמעותי בעלויות.
 

שירות ותמיכה

צוות התמיכה המקצועי ועתיר הניסיון ב-WEBSTUFF עומד לשירותכם בכל בעיה או שאלה.
למה בכלל צריך ניהול חיצוני?

הרשת הפנימית - אחד מיסודות תפעול החברה

זה לא סוד שכמעט כל חברה היום, ולא משנה באיזה תחום, מתבססת בעבודתה השגרתית על רשת שרתים. זה יכול להיות בתחום הנהלת החשבונות ומשכורות, תחום ניהול ומכירות ואפילו תחום הרכש. כשכל כך הרבה תלוי ברשת הפנימית והשרתים, הם הופכים להיות נכס ראשון במעלה מבחינת דחיפות העבודה שוטפת. ניתן כבר לדמיין מה תהיה העלות של בזבוז יום עבודה במצב של קריסת הרשת. אנו בטוחים שאתם חוויתם יום כזה כבר. למעשה אין כמעט חברה שלא. למה לחכות ליום סגריר? עכשיו זה הזמן ליצור לכם רשת בטחון עם חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב שתתן לכם גב מקצועי ופתרון מהיר. השיקול שלכם בסופו של יום, צריך להיות אך ורק כלכלי. 
 

מקצועיות וזמינות

חברת WEBSTUFF מעמידה את ניסיונה העשיר ורב השנים לרשותכם. זה אומר מקצועיות שנגזרת בזיהוי מהיר של תחום התקלה -  תוכנה או חומרה. וממשיך במציאת פתרון מקצועי ומהיר, תוך כדי קיצור זמן הטיפול בתקלה למינימום בכדי שהחברה תמשיך ברצף עבודה תקין.  היתרון שלנו הוא היותנו חברה ולא טכנאי בודד, כך שאתם מקבלים מעטפת מגוננת מן המעלה הראשונה וזמינות בכל עת. 
 
אז מה בעצם אתם מקבלים מאיתנו?

 
  • בקרה מלאה

  כשכוח העיבוד ונפח האחסון גדלים משנה לשנה, נדרש ניסיון רב באיתור תקלות במערכות המתקדמות. אתם מקבלים מאיתנו בקרה מלאה (ביצועי חומרה, סיכונים פוטנציאלים) על תחומי ניהול השרת מבחינת תוכנה וחומרה ובעצם קונים לעצמכם שקט ובטחון להמשך עבודה תקינה. 
   

 • תמיכה

  צוות התמיכה שלנו הוא עתיר ניסיון, וכשאנו אומרים ניסיון, אנו מתכוונים בעיקר בשטח. ניסיון שנרכש בשנים רבות של פתרון תקלות בשטח מאפשר לצוות התמיכה לאתר באופן מהיר את סוג התקלה בכדי לתת מענה יעיל ומהיר.
   

 • ייעול

  תוך כדי אחזקה שוטפת, חברת WEBSTUFF תרתום את ניסיונה לשיפור ויעול הרשת הפנימית שלכם תוך כדי התחשבות במאפייני עלות/תועלת.

אתה חושב שוירטואלי לא מתקיים במציאות? כנראה עוד לא הכרת את השרת הוירטואלי שלנו

אתה חושב שוירטואלי לא מתקיים במציאות? כנראה עוד לא הכרת את השרת הוירטואלי שלנו


הצטרף עכשיו לאלפי לקוחות מרוצים!