• טלפון: 072-2121333

 • הקמת אתרים
  הקמת אתרים

  הקמת אתרים

  זה עסק למקצוענים
  • הקמת חנויות וירטואליות ומערכות מותאמות אישית
  • בניית אתרי תדמית ועמודי נחיתה
  • התאמה מלאה לסביבות עבודה נפוצות
  • מערכות ניהול תוכן יחודיות של וובסטףהקמת אתרים

וובסטף מתמחה בתכנון בעיצוב ובבניה של אתרי אינטרנט, החל באתרי תדמית ומידע כללי, דרך פורטלים, אתרי חדשות ועיתונות, קטלוגים של המוצרים שלך וכלה באתרים פונקציונלים המשלבים מערכות מורכבות, אתרי מסחר אלקטרוני מאובטח ורשתות חברתיות.
אפיון

ליווי צמוד אישי ו"תפירת" אתר לצרכים שלך

עיצוב

בסגנון יחודי או בחירה מתוך עשרות תבניות קיימות

מובייל

התאמה מדוייקת למובייל ולהתקנים חדישים

תחזוקה

ותמיכה רציפה של צוות וובסטף לאורך כל הדרך
עבודות שלנו

אולפן אביב

ulpanaviv.com - אתר המשמש את האולפן ללימוד השפה העברית, כולל מערכות ללימוד עברית שנבנו בהתאמה ללקוח ומערכות ניהול תוכן ומדיה.

AM:PM

האתר הרשמי של חברת AM:PM
הקמת אתר בוובסטף • קצת על העבודה

  לכל פרוייקט (הקמת אתר אינטרנט) ממונה מנהל פרוייקט אשר מלווה את הפרוייקט מול הלקוח מתחילתו ועד סופו. שלבי הפיתוח השונים כוללים אפיון והגדרה ראשונית של האתר, תכניו ואופי העיצוב, הכנת תבנית ראשונית ואישורה ע"י הלקוח, תכנון ממשקי המשתמש השונים והעיצובים הגרפיים, הקמת האתר ואחסונו על גבי שרת האינטרנט. בכל שלב ושלב בתהליך הלקוח מתעדכן באמצעות מנהל הפרוייקט ובאמצעות ממשק ישיר באינטרנט ומעביר משובים אל צוות התכנות של האתר בהתאם לצורך.

 • צוות מנוסה ומגוון

  מחלקת הקמת אתרים בוובסטף מורכבת מאנשי צוות מגוונים המתמחים בתחומים שונים הכוללים מנהלי פרוייקטים, תכנתי WEB, מעצבים גראפיים, אנשי קידום אתרים, אנשי קראטיב, כותבי תוכן ועוד.. המשלבים כוחות על מנת לייצר את המוצר הטוב והמקצועי ביותר
  מתחילת הפרוייקט גם אתה - הלקוח נמנה כאחד מחברי הצוות, זאת על מנת להקים עבורך את האתר המושלם.

 • המוצר הסופי

  התייחסות מיוחדת ניתנת לצרכיו ודרישותיו הייחודיות של הלקוח! וובסטף עושה את כל שנדרש על מנת שאתר האינטרנט, הוא המוצר הסופי, יענה ויספק את כל צרכיו הייחודיים של הלקוח. בתהליכי התכנון העיצוב והבנייה של אתרי אינטרנט עושה וובסטף שימוש במגוון שפות תכנות ובמיטב הכלים הקיימים, זאת על מנת להבטיח תוצאה אמינה (אתר ללא "באגים") ויעילה (מהירות התגובה והטעינה של האתר) ואופטימלית ככל האפשר.

  מעבר להתאמה של האתר שלך לעולם האינטרנט העכשיווי ומציאת שפה גראפית משותפת עם המשתמשים אנו דואגים שהאתר שלך יתפקד גם מאחורי הקלעים באופן מושלם ומספקים ממשקי ניהול מתקדמים ודינאמיים המאפשרים לך לעדכן ולשנות את התכנים והמערכות באתר בכל עת, באופן עצמאי, ללא ידע קודם כלשהו, ללא תלות בגורמים חיצוניים כלשהם, והכי חשוב ללא כל עלות מצידך! האתר שלך יהיה תמיד עדכני ומתאים לסביבה העסקית בה הנך פועל.

אתה חושב שוירטואלי לא מתקיים במציאות? כנראה עוד לא הכרת את השרת הוירטואלי שלנו

אתה חושב שוירטואלי לא מתקיים במציאות? כנראה עוד לא הכרת את השרת הוירטואלי שלנו


הצטרף עכשיו לאלפי לקוחות מרוצים!