• טלפון: 072-2121333

10ספטמבר, 2015
0
הגדרת דואר אלקטרוני מסוג Exchange

הגדרת דואר אלקטרוני מסוג Exchange

במדריך זה נסביר לכם כיצד להגדיר את תוכנת האאוטלוק שלכם (חלק מחבילת האופיס) כדי שתעבוד בצורה תקינה עם תיבות דואר בטכנולוגית שרת Exchange שקיבלתם מוובסטף ישראל
ע"פ משתמשים רבים תוכנת האאוטלוק אינה פשוטה להגדרה, מדריך זה להגדרת תיבת דואר Exchange בא לפשט את הנושא ונכתב בצורה ברורה ככל הניתן כדי שתוכלו להגדיר נכונה את האימייל החדש שלכם, לשם כך יש לעקוב צעד צעד מבלי לדלג על שלבים. 

לאחר שרכשתם תיבות דואר Exchange בוובסטף קיבלתם מסמך מסוג PDF אשר בו נמצאים כל פרטי ההתחברות שלכם לאימייל החדש שלכם. בבקשה פתחו קובץ זה ושימו אותו מולכם להמשך התקנת והגדרת הדואר האלקטרוני שלכם. אז קדימה בואו נתחיל!

1. שלב ראשון יש לוודא כי תוכנת האאוטלוק המותקנת על המחשב שלכם מכובה! (OFF) נבדוק למטה בסרגל הכילים ונוודא שהאיקון (תמונה קטנה - לרוב נראית כמו מעטפה) של האאוטלוק נעלם.

2. יש ללחוץ על לחצן "התחל" (START) של הווינדוס שלכם. ברשימה שנפתחה לפניכם בחרו ב-"לוח הבקרה" בחרו באפשרות "דואר" או מייל - 

3. בחלון שנפתח יש לבחור באפשרות הראשונה "הגדרת חשבון אימייל" כך:

4. בחלון הבא שנפתח נלחץ על חדש או NEW כך:

5. נבחר את סוג שרת הדואר שלנו POP3 או IMAP מוגדרים בצורה דומה לאחר מכן נלחץ הבא או NEXT כך:

6. בחלון הבא לא נמלא שם שדה, רק נסמן את התיבה של הגדרה ידנית ו הבא או NEXT

7. כאן ניתן לבחור בין הגדרה של Exchange (לרוב דואר עסקי) לבין תיבת POP3 (פרטית) אנו נבחר באפשרות השנייה - EXCHANGE כך:

8. במסך זה יש להזין את שם שרת האקסציינג' שלכם כפי שכתוב במסמך שברשותכם כמו כן את שם המשתמש. לאחר שהחשבון זוהה יקפוץ לכם חלון קטן יש להכניס את הסיסמא שלכם לתוך שדה הטקסט השני ו OK סיימתם! 

 

 

 


לא נמצאו תגובות

כתוב תגובה